home English Tracks Tingujt E Kitares Lyrics

Tingujt E Kitares Lyrics

Song Info: Presenting you Tingujt E Kitares Lyrics.

Tingujt E Kitares Lyrics

[Teksti i “Tingujt e kitares” ft. Stine]

[Chorus: Stine]
Per ty do ti mblidhja gjithe tingujt e kitares, kitares, kitares
Do te kushtoja kenge une cdo nate ty poshte dritares
Per do ti mblidhja gjithe tingujt e kitares
Se je ma e bukra moj qika e Shqiptares, qika e Shqiptares[Verse: Noizy]
Nëse kjo nuk është dashni atëherë pse mendoj për ty?
Pse cdo hap që hedh gjate dites mendja eshte vetem tek ty?
Nuk mund te jem une shoku jot po as si shoqe nuk mund t’shoh, ah
Zemra se cfare ndjen, mendja direkt e tregon
Fjalet e perkedhelura nuk ia them une shoqe times
Nese them ku e ka cuni gocen je e imja dihet
Kur i them mos dil nga shpia jo se ka naj gjo te keqe
Thjesht m’pelqen idea qe me ngjon deshti apo sdeshti
Ah karma is abitch
Se kur don me dal me cunat nuk i gjen celsat e shpis
Ah zemer mos vall i ke pa?
Ajo tu kqyr tv kthehet zemer nuk di gjo
It’s all love tho, si mr and mrs Smith
Ti je my Angelina, por ce do qe s’jam Brad Pitt
Jam nje djal nga Durresi, origjinen kam malsor
Dhe me t’thon drejten ciken e Shqiptares du me marre[Chorus: Stine]
Per ty do ti mblidhja gjithe tingujt e kitares, kitares, kitares
Do te kushtoja kenge une cdo nate ty poshte dritares
Per do ti mblidhja gjithe tingujt e kitares
Se je ma e bukra moj qika e Shqiptares, qika e Shqiptares

This is the end of the Lyrics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *